Перейти до змісту

Помічника Залужного підірвали у Київській області

Від Board.News,06.11.23


Про це Еспресо повідомило поінформоване джерело, подібну інформацію наводить Національна поліція. За інформацією поліції вибух стався у селі Чайки "внаслідок необережного поводження з боєприпасами". Загинув 39-річний військовослужбовець, його 13-річний син тяжко поранений, його шпиталізували. Водночас наші джерела повідомляють із посиланням на дружину, що чоловік прийшов з подарунками на день народження. При відкритті одного з них стався вибух. Ймовірно, це була коробка з пляшкою та чарками. Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний вже висловився з приводу трагедії.  "Невимовний біль і важка втрата для Збройних Сил України і для мене особисто. Сьогодні за трагічних обставин у свій День народження у родинному колі загинув мій помічник і близький друг, майор Геннадій Частяков. В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині", - написав пан Залужний у своєму телеграм-каналі. Нагадаємо, 1 листопада на The Economist вийшла колонка Валерія Залужного, вперше від грудня 2022 року. Залужний зазначив, що війна РФ проти України може перейти на новий небезпечний етап, і назвав пріоритетні напрями, розвиток яких допоможе не допустити цього. Він також розповів, що потрібно для того, аби вийти з глухого кута у війні з РФ. Згодом президент Володимир Зеленський відреагував на статтю Залужного та заявив, що Україна не перебуває в патовій ситуації. Також заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, коментуючи статтю головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного в журналі The Economist, в ефірі телемарафону заявив, що військовим не варто виносити на публіку те, що відбувається на фронті. В ISW проаналізували статтю Залужного про позиційну війну в Україні.

Читати повністю

  • 8 Views


×
×
  • Створити...