Перейти до змісту

У Харкові помер польський доброволець Мацєй Беднарський, який воював за Україну на Донеччині

Від Board.News,05.11.23


Про це повідомила журналістка Кароліна Баца-Поґожельська у Facebook. "Пішов наступного дня після того, як мені наснився. Так, ти встав з лікарняного ліжка в тому кителі, в якому я востаннє тебе бачила, коли мене пустили до тебе, без слідів наслідків аварії й операції", - написала вона.  Баца-Поґожельська зазначила, що напередодні смерті вони з Беднарським мали зустрітися в Харкові. "Зараз у мене таке відчуття, що якби тобі не дали перепустку, на яку ти так довго чекав, ти був би сьогодні живий і ми годинами розмовляли б телефоном, як це було раніше", - додала журналістка.  Вона доглядала за польським добровольцем у лікарні після аварії. Бійця планували вивести з коми та транспортувати до Києва.  За словами журналісти, поляк воював на стороні України на Авдіївському напрямку. Перед ДТП він повертався з позиції в Авдіївці. Також напередодні, 25 жовтня, в Україні на фронті загинув воїн Інтернаціонального батальйону з Румунії, 27-річний Рудольф Віттман.

Читати повністю

  • 5 Views


×
×
  • Створити...