Перейти до змісту

У РФ висунули звинувачення Яценюку та Пашинському через проведення АТО. Експрем'єр відреагував

Від Board.News,03.11.23


Експрем'єр України Арсеній Яценюк відреагував на звинувачення РФ.  За словами Яценюка, це вже не перша порушена проти нього кримінальна справа у РФ. "У цьому ж повідомленні зазначено, що заочні звинувачення загалом пред’явлено 47 іноземцям, котрі брали участь у бойових діях на території України. І "встановлено" 14 держав, які постачали в Україну озброєння. Тому мені так достеменно і незрозуміло, чи я проходжу по справі як іноземець-найманець, чи як постачальник зброї, чи просто як екстреміст-одинак", - написав експрем'єр.  Він наголосив, що вважає висунуте звинувачення визнанням його роботи з захисту України.  "Якщо така сатрапія, як Росія, висуває проти мене звинувачення, значить, недаремно живу і працюю", - додав Яценюк.  Про звинувачення Яценюка, Пашинського та членів РНБО йдеться у заяві голови слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна. У РФ стверджують, що Арсеній Яценюк, т.в.о. голови адміністрації президента України Сергій Пашинський та в.о. міністра закордонних справ Андрій Дещиця, які  входили до РНБО та брали участь в ухваленні рішення про проведення антитерористичної операції нібито причетні до "злочинів на Донбасі". Яценюка та інших членів РНБО у РФ звинувачують у тому, що у 2014-1016 роках на сході України нібито було поранено та вбито 1382 людей, з яких 44 дитини, і зруйновано понад 345 цивільних об'єктів. Слідчий комітет РФ зазначає, що вживає заходи для розшуку та арешту колишніх українських високопосадовців. 6 жовтня у Росії заочно висунули звинувачення екссекретарю РНБО Андрієві Парубію та колишньому генеральному прокурору України Олегові Махніцькому через оголошення АТО.

Читати повністю

  • 8 Views


×
×
  • Створити...