Перейти до змісту

Це показує, наскільки важливо й далі підтримувати Україну: США відреагували на статтю Залужного

Від Board.News,03.11.23


Свою думку Кірбі висловив під час брифінгу у Вашингтоні, пише Укрінформ За словами Джона Кірбі, стаття Валерія Залужного - це один із важливих аргументів, який підтверджує необхідність подальшої підтримки України. "Я думаю, що це підкреслює, наскільки важливо, щоби ми продовжували підтримувати Україну. Ми розвиваємося й уже еволюціонували в контексті того, чим ми забезпечуємо Україну, так само як розвивалася і сама війна. І я підозрюю, що цей процес триватиме", - заявив радник Байдена. Координатор Ради нацбезпеки США звернув увагу, що під час війни змінюються потреби сторін, зокрема системи озброєнь, які партнери надають Україні. Кірбі наголосив, що задовольняти актуальні потреби було б надзвичайно легше, якби Конгрес США ухвалив запит президента Джо Байдена з додатковим фінансуванням. Кірбі також відзначив, що цей пакет передбачає не лише нові можливості для України, але також поповнення ресурсів США. У статті Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зазначив, що війна РФ проти України може перейти в новий небезпечний етап, і назвав пріоритетні напрями, розвиток яких допоможе не допустити цього.

Читати повністю

  • 15 Views


×
×
  • Створити...