Перейти до змісту

"Світ переживає темні часи": Папа Франциск назвав найсерйознішою проблемою збройову промисловість

Від Board.News,02.11.23


Про це він сказав в інтерв’ю італійській програмі новин Tg1, пише Vatican News. "Неможливо знайти здатність чітко розмірковувати, і в найтемнішу годину я додам: ще одна поразка. Так було з останньої світової війни, з 1945 року й досі, одна поразка за одною, бо війни не припинялися. Але найсерйознішою проблемою залишається збройова промисловість", - заявив Папа Римський. "Людина, яка розуміється на інвестиціях, сказала мені, що сьогодні інвестиції, які приносять найбільший прибуток, – це збройові заводи", - додав він. Коментуючи ймовірність ​​глобальної ескалації, Папа Римський сказав: "Це буде кінець багатьох речей і багатьох життів. Я думаю, що людська мудрість зупинить ці речі". При цьому він назвав українців народом-мучеником. Коментуючи війну в Ізраїлі, Папа Римський підтримав концепцію двох держав. "Два народи, які повинні жити разом. З цим існує мудре рішення: два народи, дві держави, слідують Угоді Осло: дві дуже обмежені держави та Єрусалим з особливим статусом", - сказав він.

Читати повністю

  • 9 Views


×
×
  • Створити...