Перейти до змісту

Арестович заявив, що балотуватиметься у президенти України

Від Board.News,01.11.23


Про це Арестович повідомив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна". "Так, буду висуватися", - заявив Олексій Арестович у відповідь на запитання журналіста про президентські вибори, якщо вони відбудуться. Колишній радник Офісу президента України також підтвердив, що пропозиції щодо політичних, економічних, соціальних, військових та інших реформ в Україні, опубліковані ним у соціальних мережах у середу, є його передвиборчою програмою. "Її доопрацюють фахівці, я її опублікував для початку дискусії. Заперечення, думки, поради, критика - вітаються", - написав він. У відповідь на інформацію щодо виїзду Арестовича з України, він відповів: "У мене ціла низка міжнародних заходів, на багатьох із яких я - ключовий спікер". Нагадаємо, 28 вересня нардепка Інна Совсун написала заяву до поліції на ексрадника президента Олексія Арестовича за його сексистські заклики під час особистого закритого семінару. Арестович назвав усі звинувачення "спрямованою атакою на репутацію". За поданням нардепки Інни Совсун поліція внесла інформацію про імовірний злочин Олексія Арестовича у базу ЄРДР та почала розслідування.

Читати повністю

  • 7 Views


×
×
  • Створити...