Перейти до змісту

Залужний заявив, що під його ім'ям у telegram хтось розсилає фейкові повідомлення

Від Board.News,01.11.23


Про це він написав на своєму офіційному акаунті у telegram. "Змушений звернути вашу увагу на інформаційну гігієну. Отримав інформацію, що хтось, використовуючи моє ім'я, надсилає особисті повідомлення певним відомим людям із проханнями та пропозиціями дискредитуючого та провокаційного характеру", - заявив Залужний. Він закликав тих, хто отримає подібні повідомлення, не довіряти їхньому змісту. Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що має у telegram лише один канал, де інформує суспільство про роботу на своїй посаді - Головнокомандувач ЗСУ. "Акаунт @Zaluzhniy_ua у telegram мені не належить, як і будь-які інші облікові записи під іменем "Валерій Залужний" тощо. Усі вони - фейкові", - додав він. Крім того, генерал вказав посилання на свої офіційні сторінки у Facebook та Х ( Twitter). У вересні мережею масово поширювався фейковий відеоролик, у якому Валерій Залужний, Олександр Сирський та інші командувачі української армії створили петицію щодо розпуску Верховної Ради України.

Читати повністю

  • 13 Views


×
×
  • Створити...