Перейти до змісту

ЗМІ написали про обшуки у Дубінського, нардеп відреагував

Від Board.News,01.11.23


Про це пише "Українська правда" із посиланням на власні джерела. "Перевіряється можлива причетність нардепа до організації незаконного переправлення через державний кордон України у змові з іншими особами", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що йдеться про організацію незаконного виїзду родини співмешканки Дубінського. Пізніше сам нардеп записав відеоповідомлення у telegram, в якому відреагував на інформацію від "Української правди" та заявив, що довіри до президента України Володимира Зеленського у нього немає. "Тому відправляти ДБР з обшуками для того, щоб знайти цю довіру, треба не до мене або до когось іншого. Ці обшуки мають проходити у тих, хто за допомогою Зеленського або Офісу президента організував маштабну в умовах війни корупцію", - сказав Дубінський. Згодом нардеп звернувся до українських ЗМІ: "Минула вже година з моменту, коли на замовлення Офісу президента підконтрольні владі ЗМІ публікують новини про обшуки, які нібито проходять у мене. Ці обшуки я проводжу з чашкою кави, прогулюючись. Я звертаюся до ЗМІ, які публікують цю нісенітницю, час друкувати спростування". Що відомо про справу Дубінського  Олександр Дубінський - український журналіст, блогер, телеведучий і політик. Він є народним депутатом України 9-го скликання від 94-го виборчого округу. Був членом партії "Слуга народу", виключений у лютому 2021 року через санкції США за втручання в американські вибори та участь у російській мережі зовнішнього впливу. Він також є заступником голови комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. 3 серпня 2023 року співробітники СБУ і ДБР провели обшуки у народного депутата Олександра Дубінського, який нібито виїхав на відпочинок за кордон під виглядом супроводження свого батька на лікування. Керівник політико-правових програм Українського центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович вважає, що результатом обшуків у нардепа Олександра Дубінського може стати додаткова кваліфікація у розслідуванні щодо нього. Народний депутат України Олександр Дубінський повідомив, що правоохоронці оголосили йому про підозру 8 серпня. Кримінальну справу проти нього порушили за двома пунктами Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 366 про службове підроблення та ч. 3 ст. 362 про захоплення будівель або споруд. Однак народний депутат заявляє, що справу перекваліфікували за ч. 1 ст. 366 - службове підроблення. Один із засновників "Демократичної Сокири" Антон Швець повідомив, що народний депутат Дубінський відправився до Барселони до своєї коханої за тиждень до цього. Але Дубінський стверджував, що в кінці червня йому дозволили виїхати з України, щоб супроводити свого батька до закордонної клініки з онкології. Правоохоронці повідомляли, що депутат виїхав за кордон під приводом лікування родича, але його батько самостійно перетинав кордон без супроводу парламентаря. 10 серпня у Печерському районному суді Києва обрали запобіжний захід Дубінському. Читайте про це більше тут.

Читати повністю

  • 13 Views


×
×
  • Створити...