Перейти до змісту

Щеплення від людожерства не сталося

Від Board.News,31.10.23


Я раніше точно знала, що все в минулому. Друга світова мала поставити крапку. Бо було отримане таке потужне щеплення!.. Ні. Усе забулось. Усе. Концтабори, крематорії, гетто, тортури — знищення мільйонів. Читайте також: Єврейські погроми в Росії: бумеранг повернеться проти імперії І тепер зірки Давида на помешканнях у Німеччині, де живуть євреї. І вбивство очільниці синагоги в США. І таблички з написами, що євреям вхід заборонено. І розгроми ресторанів, які належать євреям. І жага погромів на Північному Кавказі під єзуїтським керуванням Кремля. І необхідність брати єврейські школи та садки під охорону по світу. Читайте також: Хто хоче побачити, як народжується фашистська держава, може придбати собі квиток до одного з аеропортів РФ. Колонка Віталія Портникова Хто той кривавий режисер, що готується до премʼєри свого страшного спектаклю? Це справді світоглядні війни. Водорозділ між добром і злом. Світлом і темрявою. Я боюся будь-якої з аналогій. Але, бляха, все вже було! І так само починалось! І намагались умовити тиранів, дозволяючи їм відкушувати території і жертвуючи мільйонами живих і ненароджених. Вірю лише в Україну, Ізраїль і Сполучені Штати. Можна в іншій послідовності. І так, мені здається, у нас є лише один рік, щоб не дати планеті з шаленою швидкістю розкручуватися в інший бік. Джерело Про авторку. Зоя Казанжи, журналістка. Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 10 Views


×
×
  • Створити...