Перейти до змісту

ХАМАС опублікував нове відео із заручниками, Нетаньяху відреагував

Від Board.News,31.10.23


Про це повідомляє Reuters. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху назвав "жорстокою психологічною пропагандою" відео, опубліковане в понеділок ХАМАСом, на якому показані три заручники, захоплені бойовиками 7 жовтня На відео видно, як три жінки, яких Нетаньяху ідентифікував як Єлену Трупаноб, Даніель Алоні та Рімон Кіршт, сидять пліч-о-пліч біля голої стіни, а Алоні звертається з гнівним посланням до прем'єр-міністра. Вона звинуватила Нетаньяху в тому, що він не захистив ізраїльських громадян під час смертоносної атаки ХАМАСу і не зміг повернути їх додому, і закликала укласти угоду про їх звільнення в обмін на палестинських в'язнів. ???????????????? Israeli Hostages Held By Hamas Call Out Netanyahu (English Subtitles) “Your position means that you want to kill us.” pic.twitter.com/Tx6NWvgTPy — Censored Men (@CensoredMen) October 30, 2023 У своїй заяві Нетаньяху повторив обіцянку докласти всіх зусиль, щоб повернути заручників додому. "Заручники, викрадені ХАМАСом, який скоює військові злочини, я обіймаю вас. Наші серця з вами і з іншими заручниками. Ми робимо все, щоб повернути додому всіх полонених і зниклих безвісти", - сказав він. Батько Алоні, Рамос Алоні, сказав, що його серце ледь не зупинилося, коли він побачив свою доньку на відео, відчувши шок, але водночас і полегшення від того, що вона жива. За його словами, Алоні перебуває в полоні разом з п'ятьма іншими членами своєї сім'ї, включаючи 3-річних онуків-близнюків. Авіталь Кіршт, мати Рімон, яка спокійно сиділа на відео поруч з Алоні, сказала, що вони зроблять все, щоб повернути дочку додому, і закликала надати заручникам невідкладну медичну допомогу. "Я не бажаю жодній матері пережити те, що ми пережили за останні 24 дні, - сказала вона. - Я сьогодні подивилася відео і дуже хвилююся. Рімон була без окулярів. Вже 24 дні вона не бачить. Їй потрібні окуляри". 17 жовтня ХАМАС почав оприлюднювати відео з полоненими, на одному з яких видно, як молода жінка отримує медичну допомогу після операції з переломаною кісткою руки. Ізраїль та Франція засудили цей вчинок.

Читати повністю

  • 8 Views


×
×
  • Створити...