Перейти до змісту

Проходження ВЛК відбуватиметься швидше: скільки днів триватиме медогляд

Від Board.News,27.10.23


Про це повідомила пресслужба МОЗ. "МОЗ продовжує працювати над виконанням рішення Ради національної безпеки та оборони України щодо військово-лікарської експертизи в ЗСУ, що було введене в дію указом президента України. Задля цього у рамках міжвідомчої взаємодії тривають зміни з ВЛК за різними напрямами: юридичному, організаційному, цифровому", - йдеться у повідомленні. Разом зі Нацслужбою здоров’я було встановлено граничні строки проведення досліджень і медоглядів військовозобов’язаних, а саме: проведення медичних оглядів щодо придатності до військової служби — не більше як 4 робочі дні; проведення лабораторних досліджень — не більш як 3 робочі дні; проведення інструментальних досліджень — не більш як 3 робочі дні. У МОЗ наголосили, що голови обласних військових адміністрацій, керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки й працівники закладів охорони здоров’я повинні дотримуватися вказаних строків. "Також вони повинні організувати раціональні маршрути проходження ВЛК і контролювати, щоб військовозобов’язані проходили медогляди за окремою чергою", - додали у відомстві. Медики, які працюють у ВЛК при військкоматах, мають використовувати електронну систему охорони здоров’я, аби мати можливість переглянути записи інших лікарів щодо військовозобов'язаного. Це має пришвидшити процедуру проходження ВЛК. 25 серпня уряд ухвалив суттєву реформу для модернізації ВЛК, зокрема запровадження електронного документообігу під час проходження комісії.

Читати повністю

  • 31 Views


×
×
  • Створити...