Перейти до змісту

"Буду радий повернутись у Росію": найкращий бомбардир в історії "Шахтаря" зізнався у любові до Москви

Від Board.News,25.10.23


Про це Луїс Адріано сказав в інтерв'ю Фабіо Алейшо. "Коли закінчиться мій контракт з "Інтернасьоналем", я буду радий повернутися грати в Росію! Країна, яка мені дуже подобається і де я маю багато друзів. Так що я хотів би знову зіграти в Росії, так. Мій план – грати на високому рівні, як я завжди робив у своїй професійній кар'єрі! Я хочу зіграти ще 4 роки на високому рівні, і я зробив би це, якби у мене була можливість знову зіграти в Росії", - заявив бразилець. Ексфутболіст "Шахтаря" заявив, що приїзд до Москви буде для нього насолодою. "У мене завжди є запрошення від друзів повернутися до Росії та відвідати їх, але мені було дуже складно збалансувати дати через мою рутину! Але одного разу я приїду до Москви, це буде одна насолода!", – сказав Адріано. 36-річний Луїс Адріано виступав за донецький "Шахтар" з 2007 до 2015 року. Бразилець 6 разів виграв чемпіонат України та став переможцем Кубка УЄФА. Є найкращим бомбардиром в історії "гірників" - 128 голів. За московський "Спартак" Адріано грав із 2017 по 2019 рік та виграв із командою чемпіонат Росії. 23 жовтня "Шахтар" розірвав контракт із півзахисником Олександром Роспутьком, який утік до Росії.

Читати повністю

  • 12 Views


×
×
  • Створити...