Перейти до змісту

Ми маємо досвід минулої зими, тому не думаю, що агресору вдасться щось зробити енергетичній системі, - експерт Касіч

Від Board.News,22.10.23


Про це стало відомо з етеру телеканалу "Еспресо". "Елемент "неочікуваності" вже пройдений, який був минулої зими. Ми вже маємо досвід проходження минулої зими, ми вже більш менш підготувалися й знаємо ті ризики й слабкі місця, які треба захищати та, яким чином. Тобто, я не думаю, що агресору вдасться нам щось зробити з точки зору енергетики", - вважає експерт.  Читайте також: Російські обстріли української енергетичної інфраструктури: представник ГУР Юсов розповів, чи будуть удари у відповідь Касіч зауважив, що українська енергетична система була ціла, але не захищена, а зараз вона "трохи неціла, але захищена зовсім інакше". "І системою протиракетної оборони, й іншими засобами фізичного захисту об'єктів. Тому, я не можу сказати, що баланс підтримується, але умови різні. Звичайно повністю система за цей термін відновитися не змогла, вона будувалася в такому вигляді, в якому вона була до ракетних атак минулого року дуже багато десятків років й мала дуже великий запас міцності, великий запас резервів та потужностей з точки зору генерації. Але, я впевнений, що дуже багато вдалося відновити", - додав він. Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю, 6 жовтня, провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача: серед ключових питань ситуація на фронті та захист української енергосистеми. Нагадаємо, станом на 20 жовтня ключовою проблемою всього енергетичного комплексу є борги на енергоринку, які дуже ускладнюють підготовку до зими.

Читати повністю

  • 9 Views


×
×
  • Створити...