Перейти до змісту

Нове Просвітництво vs Нова Інквізиція

Від Board.News,22.10.23


Це вибір між минулим і майбутнім: визнати недосконалість теперішнього заради досягнення кращого майбутнього — чи стверджувати зіпсованість теперішнього заради повернення до минулої золотої доби? Лівий, правий, ліберал, консерватор, фундаменталіст, фашист, соціаліст, демократ, республіканець — ці слова вже нічого не означають, бо їхніми значеннями у постмодерному світі постправди жонглюють як заманеться. Не забудемо, що фашистська партія в РФ називається "ліберально-демократична", а російська пропаганда називає нацистами нас із вами. Тож тут легко заплутатися. Натомість неможливо заплутатися між Новим Просвітництвом і Новою Інквізицією. Тут розрив очевидний і величезний. Читайте також: Терор і боротьба з терором За Нову Інквізицію виступають: малоосвічена біднота, люди з ксенофобським (антиглобалістським) вихованням, ностальгуюче старше покоління та частина середнього класу "золотого мільярду", якій не вдалося втриматися в процесах глобалізації, принижені меншини, яким не вдається підняти голову й дихати вільно, а почасти й великі корпорації. За Нове Просвітництво виступають: добре освічені люди, міцний середній клас, активна освічена молодь, жінки, що вірять у себе, люди, виховані з цінностями свободи. Мені це спрощення потрібне для відповіді на запитання "Що робити?". Хочете у майбутнє? Тоді: Дайте жінкам права та гарну освіту. Дайте молоді надію. Дайте інноваторам та дрібним підприємцям економічну свободу. Читайте також: Тероризм — це не відповідь. Молюся, щоб Ізраїль мав свободу і мир Все решта вони зроблять самі. (Ці три пункти справедливі для Польщі, України, США, Ізраїлю, смуги Газа, майбутнього незалежного Татарстану тощо). Принагідно вітаю поляків, українців та всіх європейців. Зізнаюся, я упереджений. У протистоянні між Новим Просвітництвом та Новою Інквізицією я маю чіткий вибір, на якому боці стояти. Джерело Про автора. Валерій Пекар, викладач Києво-Могилянської академії Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 13 Views


×
×
  • Створити...