Перейти до змісту

За день до свого 77-річчя померла акторка популярних американських ситкомів Сюзанна Сомерс

Від Board.News,16.10.23


Про це повідомляє видання People. Сюзанна Сомерс, найбільш відома за ролями в серіалах "Компанія трьох" і "Крок за кроком"  померла в неділю вранці за день до свого 77-річчя. Акторка також була відома своїми книжками - вона написала понад 25, і була автором бестселерів за версією New York Times - і своїми бізнес-проектами у сфері здоров'я та краси. "Сюзанна Сомерс мирно померла у себе вдома рано вранці 15 жовтня. Вона боролася з агресивною формою раку грудей понад 23 роки", - написав давній публіцист Сомерс Р. Курі Хей у заяві, поширеній від імені сім'ї актриси. У заяві йдеться про те, що Сюзанну оточували її люблячий чоловік Алан, син Брюс і найближчі родичі. "Уся сім'я зібралася, щоб відсвяткувати її 77-й день народження 16 жовтня. Замість цього вони будуть святкувати її надзвичайне життя і хочуть подякувати мільйонам шанувальників і послідовників, які дуже любили її". За декілька місяців до смерті в пості в Instagram Сомерс поділилася, що рак молочної залози повернувся вперше після того, як їй поставили діагноз у 2000 році. Поряд з фотографією себе і 87-річного Хамела вона написала: "Як ви знаєте, у мене був рак грудей два десятиліття тому, і час від часу він з'являється знову, і я продовжую боротися з ним. Я використовувала найкращі альтернативні та традиційні методи лікування для боротьби з ним. Для мене це не нова територія. Я знаю, як вдягти своє бойове спорядження, і я борець". За словами Хей, цього тижня відбудеться приватне сімейне поховання, а в листопаді пройде поминальна служба. Довідково: Сюзанна Сомерс - американська акторка, письменниця та підприємець. Вона найбільш відома за роллю Кріссі Сноу у серіалі "Компанія трьох" (1977-1981) та Керол Фостер Ламберт у серіалі "Крок за кроком" (1991-1998). Сомерс також відома своїми бізнес-проєктами у сфері здоров'я та краси, зокрема виробництвом тренажерів Thighmaster. Вона написала понад 25 книг і є автором бестселерів за версією New York Times. Напередодні американська акторка Пайпер Лорі, найбільш відома за ролями у фільмах "Хастлер" і "Керрі", померла у віці 91 року. Про це повідомив її менеджер. Триразова номінантка на премію "Оскар" померла у своєму будинку в Лос-Анджелесі.

Читати повністю

  • 8 Views


×
×
  • Створити...