Перейти до змісту

"Скільки йому років? Ви хочете, щоб він зараз був як Мессі?", - Ребров захистив Мудрика після матчу з македонцями

Від Board.News,14.10.23


Про це повідомляє "Трибуна". На післяматчевій пресконференції журналіст відзначив, що Мудрик не реалізував багато моментів. Натомість Сергій Ребров захистив українського футболіста. "Ви так бачите – я не бачу. Скільки років Мудрику? Ви хочете, щоб він зараз був як Мессі? Я вважаю, що крок за кроком він намагається грати краще, а коли ти граєш в "Челсі", це дуже важливо. Ви запитуєте в мене, які перспективи в збірній України у гравця, який вже грає в "Челсі". Я вважаю, у Михайла все попереду, він дуже багато працює. Я не вважаю, що сьогодні була невдала його гра. Він дуже допомагав команді. Те, що він не забив – ну, іноді таке буває, але він намагається, створює моменти", – сказав тренер збірної України. Перемога України на Північною Македонією У суботу, 14 жовтня, збірна України перемогла Північну Македонію у кваліфікації чемпіонату Європи з футболу. Україна вийшла вперед на 30-й хвилині, коли Георгій Судаков пробив з дальньої дистанції, а м'яч рикошетом від суперника влетів у сітку. Вдруге команда Сергія Реброва забила наприкінці матчу в компенсований арбітром час. Олександр Караваєв помітив, що македонський голкіпер Столе Дмітрієвскі далеко вийшов з воріт та ефектно та точно пробив з лівого флангу.  Україна перемогла Північну Македонію з рахунком 2:0, набрала 10 очок та вийшла на друге місце у групі C. Македонці з 7 пунктами йдуть четвертими.  Наступний матч команда Реброва зіграє 17 жовтня у гостях проти Мальти. 

Читати повністю

  • 14 Views


×
×
  • Створити...