Перейти до змісту

"Тут, у Карпатах, зустрілися інтелектуали, які хочуть змінювати країну": Княжицький про міжнародний форум Via Carpatia

Від Board.News,14.10.23


Про це він заявив у етері телеканалу "Еспресо". "Мені подобається все, що відбувається, мені здається, що важливо, що тут в Карпатах, у Карпатському регіоні спілкувалися між собою українські інтелектуали, письменники, творчі люди, суспільні діячі, ті, хто хоче змінювати країну, і дивилися, і знайомилися з творчістю один одного", - коментує він. Читайте також: "Українська культура має бути попереду політики та економіки": громадська діячка Аблялімова на форумі Via Carpatia Княжицький додав, що подія завжди відбувалася у Верховині, або в Криворівні, а зараз у воєнний час, доводиться багато робити у сховищах. "Але Івано-Франківськ прекрасне, тепле, чудове місто, серце українських Карпат. Так, що я дуже задоволений і запрошую всіх, хто ще не доїхав, сюди приїжджати", - наголосив депутат. 14-15 жовтня в Івано-Франківську проходить  Шостий міжнародний мистецько-інтелектуальний форум Via Carpatia: "Майбутнє традиції: українське у глобальному світі". Програма форуму

Читати повністю

  • 9 Views


×
×
  • Створити...