Перейти до змісту

Україна розбила Люксембург та випередила Англію у відборі молодіжного Євро-2025

Від Board.News,12.10.23

Про це повідомляє Еспресо.TV.  У Еш-сюр-Альзетті збірна України вийшла вперед наприкінці першого тайму - гол забив Ігор Краснопір.  Українська команда, яку тренує іспанець Унаї Мельгоса, збільшила перевагу на 69-й хвилині зусиллями Богдана В'юнника. До розгромного рахунок в компенсований час довів Ілля Квасиниця.  Який вигляд має турнірна таблиця Україна перемогла Люксембург 3:0, набрала 6 очок та вийшла на перше місце у групі F. Англія, Сербія, Північна Ірландія та Люксембург мають по 3 пункти. Азербайджан не набрав жодного балу.  До фінальної частини Євро-2025 напряму вийдуть переможці груп та три найкращі команди, які фінішували другими. Решта збірних, які посіли другі позиції, розіграють ще три путівки на ЧЄ у стикових матчах.  Наступний матч українська молодіжка зіграє 16 жовтня у Кошице (Словаччина) проти англійців.  Євро-2025 Відбірковий турнір 12 жовтня Група F Люксембург U21 - Україна U21 0:3 Голи: Краснопір, 45, В'юнник, 69,  Квасниця, 90+3