Перейти до змісту

Уперше в історії: над Варшавою розгортають систему протиракетної оборони

Від Board.News,05.10.23


Про це пише PAP. В аеропорту варшавського району Бемово Блащак зустрівся з солдатами 37-ї ескадрильї зенітно-ракетних засобів, які розпочнуть чергування на елементах протиповітряної системи Patriot. "Ми беремо участь в історичній події, новаторській події. Вперше в історії Варшава отримує протиракетний захист", - сказав міністр. "Я відновив протиповітряну оборону після тривалої перерви, але вперше в історії протиракетна оборона використовує дуже сучасну техніку - я думаю, найсучаснішу техніку у світі, тобто систему Patriot. Завтра починаються чергування", - додав Блащак. Про те, що польська влада працює над тим, щоб їхня сухопутна армія стала найбільшою у Європі писав The Telegraph ще у березні. Тоді зазначалося, що російське вторгнення в Україну змусило Польщу зробити справжню революцію в оборонному секторі. Поляки планують витрачати 4% ВВП на армію - цей показник удвічі перевищує нормативи НАТО. 27 травня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак підписав документ про збільшення чисельності польської армії у майже два рази. 15 серпня у Варшаві провели найбільший за 30 років військовий парад до Дня польської армії - на ньому продемонстрували нові та модернізовані зразки техніки. У вересні міністр нацоборони Польщі Блащак підтвердив, що Варшава планує створити найпотужнішу сухопутну армію в Європі.

Читати повністю

  • 11 Views


×
×
  • Створити...