Перейти до змісту

Два роки як Михайла Саакашвілі заарештували

Від Board.News,01.10.23


Цілий день намагаюсь щось написати, але не вдається. Ніби заблоковані слова. Переписую тут кожне слово майже. Бо нема слів, які б могли хоч трохи висловити те, що за ці два роки відбулось і відбувається. Тоді "до 1 жовтня 2021" ми були щасливі й разом. А зараз зовсім інакше… Тоді ще не було війни, і тоді я не знала, що на нас всіх чекає і на скільки також зміниться реальність.  Сьогодні день захисників - всіх хто боронить нашу землю та свободу. І це подвійний чи навіть потрійний день, який несе важке та глибоке для мене.  Я щиро бажаю всім, хто боронить свою землю сили та удачі! А також бути на зв'язку зі своїми рідними та тими кого кохаєте!  І нехай ніщо і ніхто це не знищить!  А в тих, в кого нема того зв'язку - більше не втратити свою здатність бути щасливим на своїй землі.  Ці слова навіяні моєю ситуацією та фільмом "Довбуш", який я сьогодні мала змогу дивитись.  Захищаємо нашу свободу, гідність та здатність любити та бути з тими, хто по справжньому вас любить!  Вірю, що наша земля допомагатиме… Фото зроблено 2 роки тому в перші тижні арешту Михайла біля в'язниці в Грузії, куди я приїжджала майже кожного тижня тоді його підтримувати та захищати. Тоді коли я ще не знала, як багато болю буде далі від того, що сталось з ним. Та як все зміниться. Але вже тоді в моїх очах з'явилось те, що болить і те, що я не можу висловити словами. Джерело Про автора. Єлизавета Ясько, народна депутатка України, супутниця Михеїла Саакашвілі. Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 8 Views


×
×
  • Створити...