Перейти до змісту

Безсмертний: Формується вісь, яка буде робити усе, щоб знищити демократію і сучасну цивілізацію

Від Board.News,30.09.23


Таку думку він висловив в етері Еспресо "Рік тому я сказав, що перебіг подій говорить про затягування війни. Я чудово розумів тоді, що відбувається. Розумів прекрасно, що коли немає захисту з повітря, то ти далеко не побіжиш. Насправді я переконаний у тому, що не буде таких видів озброєння, які не будуть залучені у цій війні. Не буде варіанту поки не буде створена загальна коаліція, спільне командування, об’єднані сили коаліції. Як ви бачите, дорога до цього веде, але вона потребує часу. Я розумію чудово, що дехто вважатиме, що це мрії. Однак річ у тім, що у цьому випадку йде мова не про поєдинок між Москвою і Києвом. Мова йде про поєдинок між демократією і тоталітаризмом", - підкреслив дипломат. Роман Безсмертний зауважив, що на нещодавній Генасамблеї ООН президент Ірану Ібрагім Райсі сказав абсолютно чітко: "На сьогодні Іран зі своїми союзниками представляють альтернативу демократії й лібералізму". "А це означає, що там формується вісь, яка буде робити усе, щоб знищити демократію і сучасну цивілізацію. Для того, щоб її побороти, треба відповідне об’єднання сил, військ, промислових комплексів", - наголосив Безсмертний. 19 вересня міністр оборони РФ Сергій Шойгу прибув до Ірану для перемовин з військовим керівництвом країни, зокрема з головою генштабу. Також 19 вересня президент Ірану Ібрагім Райсі, який часто висловлював свою солідарність з Росією, запропонував своє посередництво у діалозі між Москвою та Києвом. Натомість головний редактор порталу "Україна по-арабськи" Мохаммад Фараджаллах вважає, що в Ірані не розглядають передачу Росії різних типів ракет, оскільки це озброєння потрібно для самого Тегерану. 28 жовтня Інститут вивчення війни повідомив, що Росія може домовитись з Іраном про продаж ракет вже після закінчення терміну дій ракетних обмежень резолюції РБ ООН 2231

Читати повністю

  • 13 Views


×
×
  • Створити...