Перейти до змісту

Роберт Френсіс Кеннеді молодший не виключає, що балотуватиметься у президенти США від "третьої сили"

Від Board.News,30.09.23


Про це повідомляє ABC News. 30 вересня Роберт Френсіс Кеннеді заявив, що виборці були розчаровані Конгресом і керівництвом обох політичних партій, тому він зробить оголошення, яке, за його словами, призведе до "корінних змін в американській політиці". Про це він сказав після припущень, що Кеннеді може покинути Демократичну партію. "Багато американців, які раніше втратили будь-яку надію на реальні зміни, які коли-небудь пройдуть через американський виборчий процес, почали знаходити нову надію в моїй кандидатурі. Я хочу сказати вам зараз те, що я зрозумів після шести місяців передвиборчої кампанії: є шлях до перемоги. Надія, яку ми відчуваємо, - це не якийсь трюк у голові", - наголосив Кеннеді При цьому він відмовився надавати будь-які подробиці, але його офіційний виступ з даного приводу заплановано на понеділок, 9 жовтня, у Філадельфії. Раніше Кеннеді вже натякав на те, що балотуватиметься як незалежний кандидат, оскільки він є невдоволеним тим, що верхівка демократів в особі членів Національного комітету Дмпартії США віддають перевагу не йому, а Джо Байдену. У вересні під час виступу в Північному Чарльстоні у штаті Південна Кароліна, на запитання, чи готовий він проводити незалежну кампанію, Кеннеді сказав, що вважає всі варіанти можливими. Роберт Кеннеді-молодший балотуватиметься у президенти США у 2024 році - у середу, 5 квітня, політик подав документи до Федеральної виборчої комісії.

Читати повністю

  • 5 Views


×
×
  • Створити...