Перейти до змісту

Менеджер Ф'юрі заявив, що саудівці здійснять різдвяне бажання усіх фанів боксу

Від Board.News,22.09.23


Про це менеджер британця Спенсер Браун розповів в інтерв'ю Тедді Атласу на каналі  THE FIGHT with Teddy Atlas.  За його словами, команда Ф'юрі веде переговори з інвесторами із Саудівської Аравії про організацію його наступного бою.  "Я не можу розголошувати нічого, що наразі відбувається, але якби у вас був різдвяний список побажань з одним боєм, який ви хотіли б побачити в надважкій вазі, то він цілком міг би відбутися", - розповів Браун.  На уточнююче запитання, чи може це бути бій між Ф'юрі та Усиком за титул абсолютного чемпіона світу менеджер відповів ствердно.  "Так, ви могли вгадати. І це все, що я можу вам сказати, тому що мені довелося підписати документи, мені заборонено розголошувати все це, тому я не можу більше нічого сказати. Але я збираюся сказати наступне: саудівці здійснять різдвяне бажання усіх – це все, що я можу сказати", - підсумував Браун. Переговори про бій Усик - Ф'юрі Усик та Ф'юрі намагалися домовитися про поєдинок наприкінці минулого та на початку 2023 року, проте не досягли згоди та припинили переговори.   Олександр Усик є чемпіоном світу в надважкій вазі за версіями WBO (Всесвітньої боксерської організації), WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) та IBF (Міжнародної боксерської федерації).    Тайсон Ф'юрі володіє титулом WBC (Всесвітньої боксерської ради). 

Читати повністю

  • 12 Views


×
×
  • Створити...