Перейти до змісту

Британець, якого Усик побив у напівпрофесіоналах, зажадав реваншу і кинув виклик українцю

Від Board.News,22.09.23


Про це повідомляє Sky Sports. "Я сподіваюся, що як тільки поверну титул, моїм наступним суперником буде Усик. Але, судячи з нинішньої ситуації в надважкій вазі, я не впевнений на сто відсотків. Однозначно після повернення титулу я опинюся в хорошому положенні. Це зробить бій з Усиком більш можливим", - сказав Джо Джойс. Олександр Усик та Джойс вже боксували у рамках напівпрофесійної серії боксу – тоді перемогу здобув українець. Бій Джойса проти Чжана Чжилея пройде 23 вересня.  Переговори про бій Усик - Ф'юрі Український боксер Олександр Усик та британець Тайсон Ф'юрі відновили переговори про поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі. Усик та Тайсон Ф'юрі намагалися домовитися про поєдинок наприкінці минулого та на початку 2023 року, проте не досягли згоди та припинили переговори.   Олександр Усик є чемпіоном світу в надважкій вазі за версіями WBO (Всесвітньої боксерської організації), WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) та IBF (Міжнародної боксерської федерації).    Тайсон Ф'юрі володіє титулом WBC (Всесвітньої боксерської ради). 

Читати повністю

  • 10 Views


×
×
  • Створити...