Перейти до змісту

У підрозділі я - довгожитель і щасливець

Від Board.News,22.09.23


Підрив на боєприпасі для БПЛА. Таких випадків у моєму ближньому колі пілотів дронів повно. Я ще минулої весни проходив тренінг з перероблення боєприпасів від АГС під скиди. Все виглядало досить надійно, але для себе взяв правило займатися цим лише у виняткових випадках. І, як свідчить чужа і власна практика – абсолютно правильно.  Колеги гинуть і калічаться масово.  Словом, прошу побажати мисленно здоров’я Олександру. Одного разу в коридорах високих інстанцій випадково зустрів Неїжпапу, командувача Військово-Морських Сил ЗСУ. Придушив у собі бажання кинутися йому в ноги і просити визволити мене з суші. Відчуваю, що, позбавлена моря, душа моя висихає, а тіло передчасно старіє, без пуття і користі.  У підрозділі, котрим ми весною 2014 вирушили на Схід воювати, більшість загинули. По цій статистиці, виходить, що я – довгожитель і щасливець.  Дуже хочеться, при житті чи після, стати якоюсь військово-морською силою. Думаю, у мене б вийшло. Джерело Про автора. Ігор Луценко, журналіст, воїн ЗСУ Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 12 Views


×
×
  • Створити...