Перейти до змісту

У розвідці підтвердили, що мер Херсона Колихаєв перебуває у російському полоні

Від Board.News,18.09.23


Про це він сказав LIGA.net. "Те, що Росія підтвердила Червоному Хресту факт утримання Колихаєва, означає, що саме Росія несе повну відповідальність за його життя та здоров'я", – сказав представник ГУР і додав, що Україна має всі відповідні дані щодо цього. На запитання, чи включала Україна Колихаєва в списки на обмін, Юсов заявив, що робота з повернення усіх незаконно утримуваних українців продовжується: "Виключень ні для кого немає". 17 вересня син Колихаєва Святослав повідомив "Суспільному", що Росія подала міського голову Херсона Ігоря Колихаєва до списку військовополонених. За його словами, статус підтвердили 13 вересня 2023 року. Наразі міський голова перебуває на території РФ, стан здоров'я Колихаєва невідомий. "Я зв'язався з Червоним Хрестом, і мені сказали, що російська сторона подала мого батька Ігоря Колихаєва до списку полонених і він перебуває на території РФ. Де саме та про стан його здоров'я не зазначили. Також оновився його статус в особистому кабінеті координаційного штабу", - пояснив Святослав. Викрадення Ігоря Колихаєва 25 квітня окупанти захопили будівлю Херсонської міської ради, а вже 26 квітня призначили там свою "міську владу". Колихаєв залишався у місті та працював дистанційно аж до 28 червня 2022 року, поки не був викрадений. На наступний день поліція Херсонської області відкрила кримінальне провадження по факту викрадення військовими РФ Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва. З 7 липня 2022 року повноваження голови міської військової адміністрації тимчасово виконувала секретарка міської ради Галина Лугова. 2 березня 2023 року Зеленський призначив Романа Мрочка начальником Херсонської міської військової адміністрації.

Читати повністю

  • 17 Views


×
×
  • Створити...