Перейти до змісту

Путін згадав про Чубайса невипадково, - Фейгін

Від Board.News,16.09.23


Про це він розповів в етері Еспресо. "Еліта виявилася дуже низького ґатунку, усі ці "чубайси". А з Чубайсом я був в одній фракції "Вибір Росії" в парламенті колись у 1993-1995 роках, якою керував Єгор Гайдар. Я б сказав, що Чубайс обраний під приціл невипадково, про нього згадав Путін з двох причин. По-перше, тому що Чубайс представляє "системних лібералів", а по-друге, тому що Чубайс втік, саме це слово "втік". І схоже, що Чубайс таки втікав, бо він не поїхав у відрядження, не погодив свою відсутність на роботі, перехід та від’їзд із Росії. Ймовірно, він дійсно, як у спецоперації, сів у якийсь приватний джет і з літака, перетинаючи кордон з Туреччиною, надіслав заяву про звільнення з посади помічника Путіна, хоча це громадська посада. Я думаю, що конфігурація скоріш за все була такою. І це вже образа - він зрадник, розумієте?", - прокоментував опозиційний політик. Марк Фейгін зауважив, що Чубайс хоч і мовчить, тому його необов’язково просто зараз ліквідувати, адже він не виступає проти війни. Але ж ми розуміємо, що Чубайс знає дуже багато. 23 березня 2022 року стало відомо, що Анатолій Чубайс подав у відставку з посади радника Володимира Путіна та виїхав з Росії.  31 липня повідомлено, що Анатолія Чубайса ушпиталено до реанімаційного відділення однієї з клінік в Італії 1 серпня Європейське розвідувальне агентство розпочало розслідування після госпіталізації колишнього спецпредставника президента Росії з міжнародних організацій та сталого розвитку, ексглави Роснано Анатолія Чубайса 7 серпня  у La Repubblica інформували, що Анатолія Чубайса виписали з лікарні в Італії Довідка В 1990-их роках Чубайс був одним з головних натхненників і провідників ринкових реформ у Росії. Працював у командах Собчака, Гайдара, Єльцина. Очолював адміністрацію президента Бориса Єльцина. Потім був віцепрем'єром та міністром фінансів. За Медведєва очолив держкорпорацію "Роснано". У зв'язку із повномасштабним російським вторгненням до України (24 лютого 2022 року) виїхав з РФ зі своєю дружиною Авдотьєю. Їх бачили у різних місцях - в Туреччині, на Кіпрі, в Дубаї та в Італії. При цьому відкрито російську агресію Чубайс не засуджує. Близькі люди пояснюють це його острахом перед нібито неминучим в такому разі замахом, оскільки правитель Росії Володимир Путін і його оточення сприймуть це як "зраду". В Україні, до речі, Чубайс в дитинстві навчався у школах. У 1-ий клас він пішов до школи № 38 в Одесі (1962). Потім навчався у школі № 6, що у Львові. Після Львова переїхав з батьками до Санкт-Петербургу (тодішня назва - Ленінград). Його батько, Борис Матвійович Чубайс, був відставником полковником, учасником Другої світової війни. Викладав марксизм-ленінізм.  Ще один син Бориса Чубайса, Ігор Чубайс, є вченим-філософом та налаштованим проти режиму Путіна опозиціонером.

Читати повністю

  • 24 Views


×
×
  • Створити...