Перейти до змісту

У 2014 році не зміг приєднатися до нашої армії, але було велике бажання допомогти, - боксер Берінчик

Від Board.News,14.09.23


Про це повідомляє The Ring. "Багато моїх друзів і спортсменів приєдналися до нашої армії у 2014 році і досі борються за нашу незалежність і ідентичність. Я тоді не міг цього зробити через свою професійну кар’єру, але у мене було велике бажання якось допомогти, тому я знайшов себе у волонтерстві – допомагав армії. Я не можу розповісти, у чому саме ми допомагаємо, але повірте мені, допомоги ніколи не може бути забагато",  - каже Берінчик. Боксер наголосив, що його рідне місто окуповане вже 9 років. "Це не просто конфлікт – це справжня війна, яка розпочалась у 2014 році, а повномасштабне вторгнення відбулось 24 лютого 2022-го. Моє рідне місто Краснодон розташоване в Луганській області і вже 9 років окуповане", - сказав Денис Берінчик 35-річний Денис Берінчик після початку повномасштабної російської агресії вступив до лав тероборони. Зараз боксер займається волонтерством. Він є володарем титулу WBO International у легкій вазі (до 61,2 кг) та срібним медалістом Олімпіади-2012.  Ввечері суботи, 26 серпня, український боксер Денис Берінчик переміг шведа Ентоні Їгіта.

Читати повністю

  • 19 Views


×
×
  • Створити...