Перейти до змісту

Кваліфікація до Євро-2024: Україна мінімально поступилася Італії

Від Board.News,12.09.23

Про це повідомляє Еспресо TV. Італія дуже активно розпочала матч. Збірна України притиснулась до своїх воріт і ніяк не могла зачепитись за м'яч. На 13 хвилині зусилля італійців матеріалізувались у перший гол. Правда не обійшлось без нефатру для синьо-жовтих. Давіде Фраттезі після помилки Георгія Судакова, який послизнувся на полі, отримав м'яч від Ніколо Дзаньоло у карному майданчику та точно пробив низом. Збірна Італії вирішила не збавляти темпу. І після кількох небезпечних атак на 29 хвилині м'яч вдруге опиняється у воротах українців, суддя спочатку фіксує у Фраттезі офсайд, але після перегляду відеоповтору зараховує гол. Тільки після цього збірна Італія зняла облогу воріт України. І українці відразу розправили крила. На уданій позиції опинялись Артем Довбик та Віталій Миколенко, але забив Андрій Ярмоленко, опинившись у зовсім не звичній для себе позиції на 41 хвилині матчу. Українці завдали одразу кількох поспіль ударів по воротах Джанлуїджі Доннарумми, в результаті м'яч опинився у Ярмоленка, який з близької відстані відправив його у сітку. У другому таймі малюнок гри майже не змінився: італійці тиснули, а українці періодично вибігали у контратаку. Але жодна з команд так і не змогла забити. Євро-2024 Кваліфікація. Група C 6-й тур Італія - Україна 2:1 Голи: Фраттезі, 13, 29 - Ярмоленко, 41 Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Скальвіні, Бастоні, Дімарко (Бірагі 58), Локателлі, Барелла (Крістанте 84), Фраттезі, Дзаньоло (Орсоліні 72), Распадорі (Ретегі 72), Дзакканьї (Ньонто 58) Україна: Бущан, Конопля, Забарний, Кривцов, Миколенко, Степаненко (Сидорчук 84), Зінченко (Буяльський 75), Судаков, Ярмоленко (Мудрик 58), Довбик (Яремчук 58), Циганков (Ванат 75) Попередження: Миколенко 38, Конопля 62, Степаненка 76, Забарний 78 Збірна України у відборі на Євро-2024 Українці розпочали відбіркову кампанію 26 березня у Лондоні проти Англії. Під керівництвом в.о. головного тренера Руслана Ротаня наша команда поступилася з рахунком 0:2.  На червневі матчі Україну вивів Сергій Ребров, який розпочав роботу на чолі національної збірної з перемог над Північною Македонією (3:2) та Мальтою (1:0). 9 вересня Україна зіграла внічию 1:1 з Англією.