Перейти до змісту

Влада поспішила висунути Коломойському підозру раніше за НАБУ, бо хоче покласти цей кейс у свою "скарбничку", - Гончаренко

Від Board.News,08.09.23


Про це Гончаренко повідомив в етері телеканалу "Еспресо". "Думаю, що все-таки Коломойському було повідомлено (підозру - ред.), тому що влада не хоче віддавати цей кейс і цю умовну "перемогу", тобто продемонструвати антикорупційним правоохоронним органам готовність йти до кінця по його справі. А хоче це покласти в свою "скарбничку успіхів". Тому вони поспішили висунути йому підозру з боку Бюро економічної безпеки та СБУ. До речі, люди які читали підозру, говорять що вона зроблена швидкоруч, що підтверджує ту тезу, яку я навів. Вони поспішали, щоб зробити це раніше НАБУ", - сказав Гончаренко. Нардеп також припустив, що Коломойського заздалегідь попередили про оголошення йому підозри і що його відносини з чинною владою не зіпсовані. "Ми бачили поїздку очільників антикорупційних органів до США, і, наскільки мені відомо, там також була піднята тема Ігоря Валерійовича Коломойського. Після того Ігор Валерійович чітко знав, і в Україні це знав Зеленський і інші, що буде пред'явлена підозра НАБУ. Ця підозра, яка і з'явилася вчора, - на 9,2 млрд грн виведених коштів ПриватБанку. Знаючи це, Зеленський прийняв рішення (про оголошення підозри від СБУ - ред.) і думаю, що повідомив Коломойського. ... Ми пам'ятаємо, коли Ігор Валерійович образився за націоналізацію ПриватБанку, що понеслося на ту владу в медіа. Тоді президентом був Петро Порошенко. Дійшло навіть до того, що "Порошенко брата вбив". От коли ми почуємо в медіа Ігоря Валерійовича, що Зеленський вбив свого брата, попри те, що в Зеленського його немає, от тоді ми будемо розуміти, що Коломойський сильно образився. Поки цього немає, поки Наталка Мосейчук продовжує брати інтерв'ю з любов'ю дивлячись в очі Зеленському", - сказав Гончаренко. Уранці суботи, 2 вересня, олігарху Ігорю Коломойському вручили підозру у вчиненні легалізації майна, отриманого шахрайським шляхом. Ввечері у суботу, 2 вересня, Коломойський прибув до Шевченківського районного суду міста Києва, де йому обрали запобіжний захід у справі про шахрайство.

Читати повністю

  • 16 Views


×
×
  • Створити...