Перейти до змісту

Резніков таки розсварився зі суспільством

Від Board.News,07.09.23


А всього Україна тратить на війну $100 млн на день. Як він рахував? Я маю розуміти цей підтекст, як от: - ми тут корячились, добували іноземні гроші, а волонтери лише 3% добули. Ну, припустимо, гроші нам давали союзники. Нам — це українському народу, а не ОПі, Зеленському чи Резнікову. І я певен, що якби президентом був не Зеленський — нам би давали більше. Бо США та Україна дружать. А Байден і Зеленський — ніт. Бо Британія за нас горою. А за Зеленського (вкупі з Коломойським) — рівним полем.Так щоб я б не переоцінював роль Резнікова та інших. Результативність та ефективність — різні поняття. Звичайно, якийсь результат є. Але за низької ефективності дій зеленої влади — результат посередній. Читайте також: Не треба бикувати... Якби не альокали союзникам “Альо, чьо ми не в НАТО?” - може в НАТО уже б і були. А як тут брати нас в НАТО, якщо пів Офісу президента замішані у вагнергейті? Вобщем, Резніков, щоб плюнути під ноги волонтерам, заявив про їх мінімальний вклад. Іноді гратися термінами та цифрами — це маніпулятивна технологія. Часто пояснюю на прикладі студентам: - от, приміром, чоловік і дружина випили по пів літра алкоголю. І чоловік вже варнякає, а дружина ні в одном глазу. Молодець дружина? Кріпка? Стійка? Пишаємось? І коли студенти несміло кивають (чують, що каверза є), я пояснюю, що випили алкоголю порівну. Але мужик пів літра горілки, а вона пів літра пива. Отак і Резніков: змішав до купи Хаймерси й те, що ми скинулися на дрони та б/ушні автомобілі. Щоб принизити. А тут же ще важливий метод. Як рахувати? Як можна вирахувати, скільки й хто здав на конкретного бійця, якого вдягають усім селом чи всією групою? Воно в статистику Резнікова попало? Минулої зими ми скидалися на теплий одяг бійцям. Бо МО намутило з куртками. А Резніков врахував у статистику 100 літрів меду, яку ми відправили бійцям на фронт просто з пасіки Daniel Lazarets? і те, що відправляють мільйони сухпайків десятки тисяч жінок по країні? А в що він оцінив маскувальні сітки? Скільки коштує ця праця волонтерів? А в’язані носки? Вони у його статистиці дорожчі за турецькі? Читайте також: Міністр розбрату. Чи треба критикувати Резнікова? От чесно. Я вважав Резнікова і Данілова найкращими в команді Зеленського. Ну, Резніков почав випадати ще після яєць. А потім після того, як почав тут усіх викликати на парі. А зараз пробив дно, плюнувши в душу мільйонам. Не сотвори собі кумира. Це я зараз про тих, із-за чийого вибору у 19-му ми висьорбуємо зараз війну. Джерело Про автора. Віктор Бобиренко, політолог Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 12 Views


×
×
  • Створити...