Перейти до змісту

США допомагатимуть Україні з лікуванням ментального здоров'я після завершення війни

Від Board.News,06.09.23


Про це він сказав на третьому Саміті перших леді та джентльменів "Ментальне здоров'я: стійкість і вразливість майбутнього", повідомляє кореспондент Укрінформу. Він наголосив, що саме це США мають на увазі коли заявляють, що країна буде з нашою державою до кінця. "Тож сьогодні від імені президента Байдена, першої леді доктора Джилл Байден я тут, щоб заявити українському народові: як вплив цього жахливого конфлікту на психічний стан триватиме після завершення війни, так само і Сполучені Штати допомагатимуть вам вилікувати ці невидимі рани. Коли ми кажемо, що Америка з вами протягом усього шляху, ми маємо це на увазі", - сказав він. Він наголосив, що аби досягти справедливого миру необхідна не тільки військова сила, але й демократія, економіка та ментальне здоров'я людей, яке так само важливе, як і побудова домівок, доріг і шкіл. Блінкен зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення США надали $36 млрд для забезпечення доступу українців до послуг психологічної допомоги. 24 березня в Україні стартувала комунікаційна кампанія у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Вона називається "Ти як?". 

Читати повністю

  • 14 Views


×
×
  • Створити...