Перейти до змісту

У Шотландії напали на підлітків-біженців з України: поліція почала розслідування

Від Board.News,05.09.23


Про це пише BBC. Хлопчики, двоє 13-річних і один 15-річний, постраждали після того, як у ніч на неділю до них підійшла група з восьми молодих людей у темному одязі. Один із 13-річних підлітків отримав ножове поранення, інший із рваною раною вуха, а 15-річний отримав удари кулаками. Поліція перевіряє камери відеоспостереження, щоб знайти винних у нападі на Ніддрі Мейнс Роуд. І звернулися по допомогу до потенційних свідків інциденту, який стався близько 20:30. Детектив Кейт Фейрберн сказада: "Я знаю, що під час нападу в цьому районі були свідки, і я прошу їх зв’язатися з нами, щоб отримати будь-яку інформацію, яку вони можуть мати". Поліція шукає деталі щодо групи молодих людей, які були одягнені в темний одяг. "Можливо, ви бачили їх десь ще? Ви бачили, як вони втікають? Будь-яка маленька інформація може допомогти нам ідентифікувати тих, хто відповідальний за цей напад". Постраждалим хлопцям надали допомогу в лікарні, а про подію повідомили в поліцію в понеділок. Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, що у Чехії чоловік побив українок, перед тим спитавши, звідки вони.

Читати повністю

  • 19 Views


×
×
  • Створити...