Перейти до змісту

В Україні загинув 22-річний доброволець із Британії Семюеля Ньюї

Від Board.News,31.08.23


Про це пише BBC Першим про загибель 22-річного Семюеля Ньюї з Бірмінгема повідомив його брат Деніел. "Мій молодший брат Сем загинув учора у бою на сході України. Я не можу висловити словами, наскільки я розбитий, – написав він у соцмережах. – Сем, ти віддав своє життя за людей, яких ніколи не знав і діяв із мужністю, мораллю та честю". Після вивчення психології у Бірмінгемському університеті Сем прийняв рішення поїхати воювати в Україну, після початку повномасштабного вторгнення росіян у лютому 2022 року. "Йому щойно виповнився 21 рік, коли він вирішив відповісти на заклик та поїхати в Україну, щоб дати відсіч російському імперіалізму", - зазначив Ден, віддаючи шану братові. Зазначається, що Семюел приїхав до України як член іноземного добровольчого бойового загону, відомого як "Темні ангели", сформованого колишнім членом парашутно-десантного полку Деніелом Берком. З перших днів російського вторгнення цей підрозділ брав участь у запеклих боях на передовій – від Запоріжжя до східної України. У 2020 році Семюелю та його батькові Полу були висунуто звинувачення у тероризмі у зв'язку з рішенням Деніела вступити в курдське ополчення для боротьби з бойовиками угруповання "Ісламська держава". Згодом усі звинувачення було знято. Пол Ньюі написав у Фейсбуці, що його син загинув у середу вранці "в бою, борючись за Україну". У листопаді під час бойових дій в Україні загинув громадянин Великої Британії Джордан Гетлі.

Читати повністю

  • 20 Views


×
×
  • Створити...