Перейти до змісту

Тривала війна можлива за прикладом Ізраїлю, - Зеленський

Від Board.News,27.08.23


Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю, що ввечері у неділю, 27 серпня 2023 року, вийшло в етері телевізійного марафону "Єдині новини". "Ізраїль воює (тривалий час - ред.). Дивлячись, яка це війна. Ми готові воювати в довгу, не втрачаючи людей. Ось так може бути. Мінімізувати жертви, як з прикладом Ізраїлю", - зазначив глава української держави. Ізраїльська модель "Ізраїльська модель. Зі Сполученими Штатами Америки у нас напевно буде саме така модель. Ізраїльська, де є і зброя, і технології, і тренування, і фінанси, тощо", - пояснив Зеленський. Відповідна угода щодо міжнародних гарантій безпеки для України, на думку Зеленського, має бути ратифікована в Конгресі, а також у парламентах країн Європейського Союзу. "Це голосовані в Конгресі речі. І, відповідно, в європейських державах підтримуються парламентами держав", - сказав президент. Коли ми підійдемо до Криму, почнеться його демілітаризація, - Володимир Зеленський "Менше жертв. Якщо ми будемо на адміністративних, чи умовних, кордонах із Кримом, я вважаю, що можна політично дотиснути демілітаризацію Росії на території українського Криму", - повідомив Володимир Зеленський. В такий спосіб, за його словами, можна буде уникнути жертв серед українських військових. "Я вважаю, що це було би краще. Я думаю перш за все про тих, хто це буде виконувати", - додав президент. Кордонів Росії українська армія не перетинатиме, - президент Зеленський Президент також відповів на питання, чи має війна перейти на російську територію.  "Я вважаю, що це великий ризик, що ми точно залишимося самі", - заявив Зеленський. Адже, продовжив він, Україну зараз багато хто в світі підтримує саме як країну, постраждалу від порушення її власних кордонів. "Якщо я умисно направляю свої війська і вирішую йти на територію Росії, я точно повинен знати, що зі мною цієї держави вже не буде. А далі ти вже думаєш, що важливіше зараз для народу України", - підсумував Зеленський. У цьому ж інтерв'ю, нагадаємо, президент підняв питання найближчих виборів, відповідальності за корупцію, перевірок бізнесу й можливої націоналізації енергетичних підприємств.

Читати повністю

  • 22 Views


×
×
  • Створити...