Перейти до змісту

"Перемога означає зробити так, щоб Росія боялася знову наступати”: азовець Романов про сусідство з агресором та майбутнє України

Від Board.News,27.08.23


Таку думку азовець, боєць 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Руслан Романов (Панк) висловив в інтерв'ю телеканалу "Еспресо". "Тут я вважаю, що варто почати зі слова “перемога”. Особисто для мене це станеться, коли в усіх головах з’явиться такий окремий відділ, який буде вказувати на те, що у нас повномасштабна війна, у нас гинуть люди й треба щось робити, а не сидіти й незрозуміло чим займатися. Розумієте, нас намагаються роз’єднати, але в єдності наша сила. Я постійно про це говорю, але до багатьох це не доходить. Коли буде єдність в головах, тоді вже буде перемога просто тут", - зазначив боєць. Читайте також: Усе, що пов’язане зі словом Україна, я відчув у мордобоях і бійках, - азовець Руслан Романов Разом з тим, Руслан Романов пояснив, що перемога означає особисто для нього. "Це, по-перше, вигнання всього скоту, який не хоче бути в Україні, не має бажання розмовляти українською і просто не сприймає Україну у будь-яких її проявах. Є Україна і тут, будь ласка, по-українськи навіть думати. По-друге, це вийти на наші історичні кордони. Не те, що звільнити Донбас, а саме повернути історичні кордони. Також зробити нормальну оборону. Питання не до якогось там керівника, питання в принципі до народу. Якщо усі хочуть, щоб у них у під’їзді було чисто, вони беруть і роблять це разом. Теж саме і в Україні. Від сусіда нікуди не втечеш, але треба зробити так, щоб він боявся до нас знову ходити. От що буде перемогою", - сказав азовець. 3-я окрема штурмова бригада ЗСУ сформована азовцями.

Читати повністю

  • 22 Views


×
×
  • Створити...