Перейти до змісту

Час нагадати: "Якщо у моєму оточенні виявиться хоча б один корупціонер..."

Від Board.News,22.08.23


Нагадую. "Якщо у моєму оточенні виявиться хоча б один корупціонер, я одразу піду у відставку". Це ще раз доводить, що людина господар свого слова. Хоче дає, хоче забирає. Про кількість з оточення, які перейшли на бік ворога або схоплені за руку на хабарях, нагадувати не буду. Бо ім'я їм — легіон. Нє врємя товаріщ, война! Читайте також: Силова боротьба з корупцією нагадує ритуали ацтеків І про ППО, закатані в асфальт, перетворені на барабани та вілли в Іспанії та Італії, теж не нагадуватиму. Бо тоді струнка схема звинувачення наших партнерів в тому, що саме вони винні в усіх наших невдачах, дасть тріщину. Закінчуючи. Наші Герої на фронті, ціною свого життя, дають нам час порозумнішати. Вони не будуть за нас розв'язувати проблеми, які ми, з власної мовчазної згоди, плекаємо в тилу. "Хлопці прийдуть — порядок наведуть" не спрацює. Їм самим потрібна буде допомога. Вчимося, поки є час, бути відповідальними за себе і свою Батьківщину. Інакше країну буде знищено. Джерело Про автора. Олександр Мирний, підприємець, український політик Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 26 Views


×
×
  • Створити...