Перейти до змісту

Резніков почав війну з журналістами

Від Board.News,22.08.23


“Він (Ніколов) якийсь там інвойс показав – це вигадка. Я не знаю, де він це взяв”, каже міністр.  Голова парламентської ТСК з розслідування економічних злочинів Железняк підтверджує, що інформація Ніколова відповідає дійсності. І його ТСК бачила документи під час дослідження корупції на одній з регіональних митниць: “Впевнений в тому, що пан Ніколов не помилився. І все це правда, в тому числі інвойси. Та там і не тільки вони є, щоб побачити проблему з закупівлею форми”. Железняк обіцяє розставити крапки над “і” на найближчому засіданні антикоркомітету Ради в цю середу о 10:00.  Резніков вкотре нахабно бреше, відмазуючись від чергового корупційного скандалу: - Ніколов: Резніков знову вкрав в ЗСУ – ось документ. - Резніков: Журналіст бреше – інвойс фейковий. - Голова профільної ТСК: Інвойс справжній – Ніколов написав правду – Резніков краде. Читайте також: Гроші отримали, а зброю не надали. У Міноборони — астрономічна дебіторська заборгованість Що ще кому не зрозуміло? Хтось ще хоче й далі вмиватися “виправданнями” цього міністра оборони? Окремі вітання оборонному комітету Ради, депутатів якого Резніков знову використав: “Депутати різних партій, зокрема й опозиційних, все ретельно вивчили й сказали: "У нас питань немає, все зрозуміло". Якщо депутатам цього комітету “все зрозуміло” (а вони своїм мовчанням це підтверджують), то ці депутати – співучасники крадіжки Резнікова. Олександре Завітневичу, як ваші справи?  Ну, і для розуміння мерзотності цього міністра наведу його цитату про Юрія Ніколова – одного з найавторитетніших журналістів-розслідувачів країни, якому цього року у Європі присудили одразу дві престижні премії. Читайте також: Нам пропонують заткнутися, щоб не заважати красти “Все, що публікує журналіст, якого називають Юрій Ніколов — як правило не відповідає дійсності. Це людина, яка звичайний маніпулянт — я не побоюсь цього слова". Це пише міністр, який спочатку брехав про яйцекілограми. Тепер бреше про фейковість документів, які доводять крадіжку на куртках. І це було б навіть смішно, якби не коштувало життів. Бо коли Міноборони краде на харчах і куртках, то закуповують менше, наприклад, дронів і захисту. А значить, хтось помре на полі бою. І, так, пане міністре, я розумію, що після цієї комунікації ви будете мені мститися (як вже робили раніше). Командирів не чіпайте – майте залишки честі (про ефективність вже давно не йдеться). Джерело Про автора. Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції. Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 16 Views


×
×
  • Створити...