Перейти до змісту

На честь зірки "Індіани Джонса" та "Зоряних воєн" Гаррісона Форда назвали новий вид змій

Від Board.News,16.08.23


Про це інформує BBC.  Новий вид змій отримав назву Tachymenoides harrisonfordi. Його відкрили дослідники з Перу та США у перуанському національному парку Отіші. Tachymenoides harrisonfordi - це невеличка змія, довжина якої у дорослому віці становить лише 40,6 см. Вона не є небезпечною для людини. "Ці вчені продовжують називати на мою честь тварин, але завжди тих, які лякають дітей. Я не розумію. Я проводжу свій вільний час за вишиванням хрестиком. Я співаю колискові своїм кущам базиліку, щоб вони не боялися ночі", - прокоментував актор.  Вказано, що раніше ім'ям актора було названо також вид мурах (Pheidole harrisonfordi) та павуків (Calponia harrisonfordi).  Раніше учені назвали новий вид метеликів на честь лиходія Саурона з романів "Володар перснів" англійського письменника Джона Р. Р. Толкіна. Метеликів назвали на честь Саурона тому, що чорні кільця на їхніх помаранчевих крилах нагадують всевидяче око, описане в романах Толкіна.

Читати повністю

  • 27 Views


×
×
  • Створити...