Перейти до змісту

Глава МЗС Британії Леммі в Радбезі ООН назвав Путіна рабовласником, а РФ - мафіозною державою

Від Board.News,25.09.24


Про це пише Politico. Звертаючись до представника Росії, британський міністр сказав: "Ми знаємо, хто ви". Він розкритикував дії Путіна в Україні, нагадавши про рабовласницьке минуле, і звинуватив російський уряд у грубому порушенні міжнародного права. "Ваше вторгнення у ваших власних інтересах. Тільки у ваших. Щоб перетворити вашу мафіозну державу на мафіозну імперію. Імперію, побудовану на корупції", - заявив Леммі. Він зазначив, що говорить не лише як британець, лондонець і міністр закордонних справ, а і як темношкірий чоловік, чиї предки були поневолені. "Імперіалізм: я впізнаю його, коли побачу. І я буду називати його тим, чим він є", - наголосив він. Нещодавно Путін заявив, що дозвіл бити по території РФ західною далекобійною зброєю "змінить природу конфлікту" та означатиме пряму участь країн НАТО у війні в Україні. Прем'єр Британії Кір Стармер відреагував на слова диктатора і наголосив, що Україна має право на самооборону.  

Читати повністю

  • 4 Views


×
×
  • Створити...