Перейти до змісту

Спікер Палати представників Джонсон заявив, що не впевнений, чи зустрінеться із Зеленським

Від Board.News,25.09.24


Про це він сказав у вівторок, коли прямував до зали засідань Палати Представників для фінального за розкладом голосування наприкінці робочого дня, повідомляє "Голос Америки". На запитання про те, чи планує спікер зустрітися з президентом Зеленським у Конгресі і які є його очікування від цієї зустрічі, Джонсон сказав, що "не впевнений", чи він залишиться у Вашингтоні, бо плани Конгресу змінилися. "Я не думаю, що ми будемо у місті в четвер. Розклад наших засідань змінився. Все дуже плинне. На узбережжя Мексиканської затоки наближається ураган. Багато з нас роз’їдеться, люди повертаються додому через це. Тож, поки я не впевнений", - зазначив Джонсон. Нагадаємо, Володимир Зеленський перебуває з візитом у США, де бере участь у Генасамблеї ООН. Раніше у Нью-Йорку він зустрівся з низкою лідерів країн, зокрема, з прем'єрами Японії, Індії та президентом Парагваю. Також повідомлялось, що Байден під час зустрічі у четвер із Зеленським обговорять стан війни й останні події на полі бою, а також підтримку України з боку США та її захист від російської агресії. Крім того, під час візиту до США Зеленський матиме дві зустрічі з американським лідером Джо Байденом.

Читати повністю

  • 3 Views


×
×
  • Створити...