Перейти до змісту

Співачка Аліна Гросу заявила, що стала офіційною представницею української культури в Нью-Йорку. У МЗС назвали це "нісенітницею"

Від Board.News,24.09.24


Про це повідомляє речник МЗС Георгій Тихий. "Чесно, є чим зайнятися зараз в Нью-Йорку крім спростування нісенітниць. Але оскільки розлетілося всюди, то ось: Нам не відомо, звідки з'явилася інформація про те, що співачка Аліна Гросу "отримала дипломатичну посаду в Нью-Йорку", - написав речник. У МЗС наголосили, що Аліна Гросу не перебуває на жодних штатних чи позаштатних посадах у системі органів дипломатичної служби України щодо виконання дипломатичних або консульських функцій. Про дипломатичну посаду співачка повідомила в instagram. 29-річна українська співачка Аліна Гросу стала офіційною представницею української культури в Нью-Йорку на постійній основі. Як видно з оприлюдненого співачкою відео, цю новину озвучила під час концерту в Нью-Йорку голова дипломатичних відносин між Америкою та іншими країнами ООН. Сама Гросу назвала честю таку можливість. "Для мене це честь. Працюю і надалі заради того, щоб гідно представити Україну в світі. Радію, що отримала таку поважну місію саме після презентації мого нового україномовного альбому на концерті в Америці. Мені приємно, що відзначили мою роботу саме в такий спосіб", — поділилась Гросу. Вона також відвідала низку дипломатичних заходів, де виконувала українські пісні. "Вдячна меру Нью-Йорка Еріку Адамсу та всій його команді за запрошення. Для мене велика честь бути частиною цієї події. І я з великим задоволенням представляла нашу країну на цьому вечорі, а також продовжу це робити і далі", - додала артистка. Вона поділилася, що під час заходу вони говорили про українських дітей, про важливість допомогти їм, та про українську культуру і її підтримку. Зауважимо, що напередодні Аліна Гросу разом з Народною артисткою України Іриною Білик провела благодійний тур Америкою. В межах туру Аліна зустрілась з Героями, які вже отримали протезування.  

Читати повністю

  • 6 Views


×
×
  • Створити...