Перейти до змісту

Підозрюваний у спробі замаху на Трампа залишив лист, у якому описав свої плани

Від Board.News,23.09.24


Про це повідомляє CNN. Цивільний свідок стверджує, раніше підозрюваний залишив йому ящик за кілька місяців до інциденту: там були "боєприпаси, металева труба, різні будівельні матеріали, інструменти, чотири телефони та різні листи". В одному із листів, який був адресований "Світу", стверджувалось: "Це був замах на Дональда Трампа". "Але я вас підвів. Я старався та докладав усіх зусиль, на що здатен. Тепер вам належить закінчити роботу, і я запропоную $150 тисяч тому, хто зможе її виконати", - йдеться в ньому. Водночас чоловік додав: Трамп "припинив відносини з Іраном як дитина, і тепер Близький Схід розпався". За словами прокурорів, відповідно до даних у мобільному телефоні Раута, той, імовірно, очікував майже 12 годин на полі для гольфу перед інцидентом. Також стверджується, що підозрюваний шукав інформацію у Google, як дістатися з Флориди до Мексики. Водночас чоловік мав рукописний список дат і місць, які Трамп міг відвідувати в межах президентської кампанії. 15 вересня неподалік від кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа сталася стрілянина. Колишній президент перебуває у безпеці.

Читати повністю

  • 4 Views


×
×
  • Створити...