Перейти до змісту

Джеймс Кемерон назвав "Термінатора" "частково крінжовим" та пояснив чому

Від Board.News,23.09.24


Про це пише NME. Фантастичний бойовик "Термінатор" з Арнольдом Шварценеґґером цього року відзначає 40-річчя з дня виходу на екрани. Фільм, який породив франшизу - кількох сиквелів, телесеріал, комікси, романи та відеоігри, - став першою повнометражною стрічкою для Джеймса Кемерона. Попри шалений комерційний успіх фільму, в інтерв’ю Empire Кемерон сказав, що є частини стрічки, які зараз йому важко дивитися. "Я не думаю про нього як про Святий Грааль, це точно. Я дивлюся на це зараз, і є частини, які доволі крінжові, і частини, які схожі на: "Так, ми зробили досить добре за наявні ресурси", - поділився режисер. Технології, які були доступні 40 років тому, а також бюджет фільму обмежували його творців. "Я не відчуваю сорому за жоден діалог, але я маю нижчий фактор крінжовості щодо діалогів, які я пишу, ніж, мабуть, більшість людей. Знаєте що? Покажіть мені ваші три з чотирьох найкасовіших фільмів — тоді ми поговоримо про ефективність діалогу", — додав він, посилаючись на два "Аватара" та "Титанік". У 2025 році на великі екрани вийде "Аватар 3". Проте Кемерон розповів, що вже має ідеї щодо 6-ї та 7-ї частин. Очікується, що "Аватар 4" вийде у 2029 році, а "Аватар 5" — у 2031 році. "Аватар: шлях води" Джеймса Кемерона обігнав у прокаті інший фільм режисера - "Титанік" і став третім найкасовішим фільмом в історії. Його касові збори у світовому прокаті становили $2,2433 млрд, у той час, як збори "Титаніка" - $2,2428 млрд. Виконавець ролі Джейка Саллі у кінофраншизі "Аватар" Сем Вортінгтон розкрив, що зйомки 4-ї частини розпочалися в лютому 2024 року.

Читати повністю

  • 7 Views


×
×
  • Створити...