Перейти до змісту

Чому "зелені" тягнули з підвищенням податків

Від Board.News,21.09.24


Підняли податки. Військовий збір до 5%. ФОПам ІІІ групи + 1% як військовий збір. Купи грошей в бюджет це не додасть. Цього року + 30 мільярдів. Правильне рішення? Безперечно. Війна - значить, всі затягують паски. Але на що я хочу звернути увагу. "Зелені" тягнули з рішенням. І прийнято воно було з другого разу. Чому? Елементарно. Фокус-групи показують, що з розумінням до підвищення податків ставляться патріотично налаштовані люди. І це не електорат Зеленського. А ось якраз електорат Зеленського - значною мірою люди, які не хочуть ділитися ні з ким, любителі халяви. Їх за підвищення податків жаба душить. Читайте також: Дороги замість захисту: на що витратять ваші податки у 2025-му? Бо ці люди в далекому 2019 році вірили, що Зе! може одночасно і податки знизити, і зарплати/пенсії підняти. Бо щось знає. Особисто я 10% від заробленого кожного місяця пускаю на донати. Сам себе оподатковую. Але сам особисто вирішую, куди підуть донати. Тепер частину заробленого мною тратитиме Міноборони. І я не впевнений, що мої податки витрачатимуть ефективно. Бо яйця по 17 - це вже частина нашої історії. *Публікується зі збереженням стилю автора Джерело Про автора. Віктор Бобиренко, політолог Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 4 Views


×
×
  • Створити...