Перейти до змісту

"Я сповнений оптимізму": голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Мережко про переведення Безуглої

Від Board.News,19.09.24


Про це повідомила кореспондентка Еспресо Катерина Галко. "Я щиро радий її вітати в нашому комітеті. Як голова комітету я буду намагатися вибудовувати дуже конструктивні відносини. Вона може розраховувати на мою підтримку. Вона має багато проєктів, і я сподіваюся на їхню успішну реалізацію", - зазначив Мережко. Також він додав, що присутність Безуглої додасть медійності комітету з питань зовнішньої політики та приверне увагу ЗМІ до нього. "Крім того, в мене є досвід спілкування з нею. Я був членом тимчасової слідчої комісії, і вона була керівницею ТСК. У мене склалося позитивне враження від співпраці з нею. Тобто я сповнений оптимізму", - сказав голова комітету. Мережко також прокоментував заяву Мар'яни Безуглої щодо того, що під час роботи в комітеті вона планує налагоджувати міжнародні зв'язки, зокрема, розповідати міжнародним партнерам про проблеми в українській армії. Голова комітету заявив, що підтримує ці проєкти. "Особливо зараз це дуже важливе питання, і я сподіваюся на те, що їй вдасться поєднати цей досвід, який вона вже набула за 5 років, будучи членкинею комітету оборони, і реалізує це у сфері зовнішньої політики", - сказав Мережко. Він зазначив, що для нього не було несподіванкою переведення Мар'яни Безуглої до його комітету, проте він не хотів робити публічних заяв. Верховна Рада у четвер, 19 вересня, звільнила Марʼяну Безуглу з посади заступниці Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Читати повністю

  • 2 Views


×
×
  • Створити...