Перейти до змісту

На Курщині загинув 29-річний командир групи ССО Євген Лемешенко

Від Board.News,18.09.24


Про це повідомили голова Крайової Пластової Ради Юрій Юзич та організація "Пласт". "На Курщині загинув командир елітної групи ССО 29-річний Євген Лемешенко-"Печеніг". Один з кращих пластунів-військовиків. Мій побратим з куреня Орден Залізної Остроги. З дитинства пройшов чудовий вишкіл у військово-патріотичному клубі "Каскад". Тренер з рукопашного бою та переможець багатьох змагань від фрі-файту до козацьких єдиноборств", - написав Юзич. Євген Лемешенко був вчителем фізичної культури та спорту в Фастівській ЗОШ №7. Пройшов пластовий юнацький вишкіл у 37-му курені ім. Миколи Міхновського, також він був учасником багатьох пластових таборів та вишколів, зокрема, у Холодному Яру. У 2014 р. став старшим пластуном та доєднався до 15 куреня "Орден залізної остроги" ім. Святослава Завойовника, де здобув ступінь старшого стрільця. Один з співзасновників та станичний станиці Фастів. Після початку повномасштабної війни Лемешенко добровольцем вступив до 208 батальйону ТрО в групу швидкого реагування. Згодом "Печеніг" продовжив службу в 250-му батальйоні ТрО в складі розвід взводу на посаді командира розвідувального відділення. Після здачі Q-курсу ССО, який пройшов повністю, розпочав службу в 73-му Центрі ССО, де став командиром групи. Український захисник загинув 16 вересня під час виконання бойового завдання в селі Обухівка Кореневського району на Курщині, РФ. "У своєму життєписі Євген написав: "Я склав свою пластову присягу. Я впевнений, що це лише початок, буду змінювати світ на краще, плекати українські традиції та звичаї, зможу допомогти розвинути Пласт, не зверну з обраного шляху!" - згадав Юзич. 15 вересня на фронті загинув 21-річний мешканець Львівщини Максим Дудинець.

Читати повністю

  • 8 Views


×
×
  • Створити...