Перейти до змісту

Премʼєр Вірменії Пашинян припустив вступ до ЄС, якщо буде "реальна можливість"

Від Board.News,18.09.24


Про це повідомляє Armenpress. "Ні для кого не секрет, що після моєї заяви у Вірменії це питання стало невід'ємною частиною політичного порядку денного: чи повинна Вірменія офіційно прийняти курс на вступ до Європейського Союзу. Але тут треба розуміти, що це не одностороння дія і навіть не двостороння дія. Ми повинні бути дуже обережними при формулюванні проблем, щоб не створювати нових розчарувань у нашого народу на шляху вирішення цих проблем", - сказав Пашинян. Вірменський премʼєр наголосив, продовження державою демократичної стратегії наблизить її до ЄС, США та західних партнерів. Водночас він додав, що майбутні відносини Єревану з Євросоюзом мають бути "прозорими". "Більше того, і наміри наших партнерів по Євросоюзу повинні бути прозорими і так далі. В принципі, я не можу виключати, що якщо ми побачимо більш-менш реальну можливість стати повноправним членом Європейського Союзу, в тому числі тримаючи під контролем можливі загрози, які можуть виникнути на цьому шляху, ми не пропустимо цей момент", - підкреслив Пашинян. 9 березня міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян заявив, що країна розглядає можливість подання заявки на членство в Європейському Союзі. 9 вересня Нікол Пашинян зустрівся з віцепрезидентом Єврокомісії Маргарітісом Схінасом та повідомив про початок переговорів про безвізовий режим.

Читати повністю

  • 5 Views


×
×
  • Створити...