Перейти до змісту

Влада "не має єдності" щодо Міністерства єдності, - Железняк

Від Board.News,17.09.24


Про це повідомляє кореспондентка Еспресо Тетяна Голунова. Нардеп зазначив, що нині в Україні є вакантна посада голови Фонду держмайна, а також міністра інфраструктури і міністра єдності. "Що стосується Міністерства єдності, як я розумію, всередині влади немає єдності стосовно створення Міністерства єдності. Коли ця єдність з’явиться? На цьому тижні ідей не звучало від слова взагалі", - наголосив Железняк. Він також зазначив, що не вірить в будь-які плани щодо роз’єднання Міністерства інфраструктури. "Я думаю, що пана Кулебу відправили зовсім не для цього. Тому я не очікую, що це роз’єднання такого факту відбудеться. Я не бачу ніякої підготовки в цьому плані", - додав депутат. Нещодавно голова партійної фракції у Верховній Раді Давид Арахамія повідомив, що на засіданні фракції нардепів від партії "Слуга Народу" обговорили створення нової інституції в уряді – Міністерства повернення українців. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що таке міністерство має бути створено, щоб реалізувати стратегію заохочення людей повертатися додому.

Читати повністю

  • 3 Views


×
×
  • Створити...