Перейти до змісту

"Через їхню риторику в мене стріляють": Трамп заявив, що на нього скоїли замах через висловлювання Байдена та Гарріс

Від Board.News,16.09.24


Про це повідомляє Bloomberg. Як стверджує Трамп, потенційний нападник "повірив у риторику Байдена і Гарріса і діяв відповідно до неї". "Через їхню риторику в мене стріляють, тоді як я - той, хто збирається врятувати країну, а вони - ті, хто руйнує країну - як зсередини, так і ззовні", - наголосив він. У виданні зауважили, що Трамп не надав доказів своїм заявам, підкресливши, що експрезидент, ймовірно, "планує скористатися останнім драматичним поворотом в одній з найбільш хаотичних президентських кампаній в сучасній політичній історії".  Читайте також: Стріляниною поряд із Трампом РФ спробує прикрити пряме втручання у виборчий процес в США, - експерт-міжнародник Желіховський Крім того, Трамп звинуватив демократів у тому, що вони представляють його як "загрозу для демократії", заявивши при цьому, що "справжньою загрозою" є Гарріс і Байден. "Вони роблять це за допомогою комбінації риторики і судових позовів, в які вони мене загортають", - поскаржився він. - Це ті речі, до яких прислухаються небезпечні дурні, як той стрілець". 15 вересня неподалік від кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа сталася стрілянина. Колишній президент перебуває у безпеці. Очільник Білого дому Джо Байден заявив, що доручив забезпечити американську секретну службу ресурсами, необхідними для захисту експрезидента.

Читати повністю

  • 2 Views


×
×
  • Створити...